A R A Otomotiv Gergi Rulmanları

Türkiye İçin Üretiyoruz, Dünya İçin Üretiyoruz

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret95696
Takvim

Hakkımızda

 Firmamız 2008 yılında, Kurucumuz Özkan Araz'ın girişimi ile Otomotiv Alternatör Kayış Gergi Rulmanları üretmek amacıyla kuruldu. Kısa bir süre içinde Binek ve Hafif Ticari araç piyasasında kendine önemli bir yer edindi. 

 Yurt içinde ürünlerimizin dağılımını yapan çeşitli bölgelerdeki ana bayilerimizin yanında, yurt dışı bayiliklerimiz oluşturulmaya başlandı. 2009 yılında başlayan ihracatımız 2017 yılı itibariyle 14 ülkeye ulaşmıştır. İhracatımızı her geçen gün arttırmayı hedeflemekteyiz.

 Müşteri ilişkilerini her zaman uzun ömürlü tutan firmamız, kısa süredeki mal teslimi ve kalitesiyle elde ettiği ününü siz değerli müşterilerimize daha hızlı hizmet ve daha üstün kaliteyle devam ettirebilmek için dünyadaki konumuzla ilgili tüm yenilikleri takip ederek sizlere en iyisini sunmayı kendimize görev bilmekteyiz.

 Biz maddi ve manevi zorlukları göğüsleyerek en iyi ve en yüksek kaliteli ürünleri sizlere sunmak istiyoruz. Sayın müşterilerimizin takdirleri en büyük kazanç ve tesellimiz olacaktır.Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.451932.5820
Euro34.798834.9382
Hava Durumu
Saat